Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Custom
hu: Egyéni

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Default mode
hu: Alapértelmezett mód

en: Croatian
hu: horvát

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hungarian
hu: magyar

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Catalan
hu: katalán

en: Estonian
hu: észt

en: Icelandic
hu: izlandi

en: Greenlandic
hu: Grönlandi

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Auto-detect
hu: Automatikus felismerés
