Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक

en: Greenlandic
mr: ग्रीनल्यान्डीक

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन
