Planyo online reservation system module (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search box
sq: Kutia e kërkimit

en: Custom
sq: E personalizuar

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Catalan
sq: Katalane

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Greenlandic
sq: Grenlandeze

en: Slovenian
sq: Sllovene
