Planyo online reservation system module (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Custom
ar: مخصص

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Croatian
ar: كرواتية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Icelandic
ar: إيسلندية

en: Greenlandic
ar: جرينلندية

en: Slovenian
ar: سلوفينية
