Planyo online reservation system module (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search box
es: Bloque de búsqueda

en: Custom
es: Personalizado

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Croatian
es: Croata

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Reservation
es: Reserva

en: Catalan
es: Catalán

en: Estonian
es: Estonio

en: Icelandic
es: Islandés

en: Greenlandic
es: Groenlandés

en: Slovenian
es: Esloveno
