Planyo online reservation system module (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nei

en: Search box
sv: Leitikassi

en: Custom
sv: Sergjørt

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Bulgarian
sv: Bulgarskt

en: Croatian
sv: Kroatiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Estonian
sv: Estiskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Greenlandic
sv: Grønlendskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt
