Planyo online reservation system module (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Bulgarian
te: బల్గేరియన్

en: Croatian
te: క్రొయేషియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Catalan
te: కాటలన్

en: Icelandic
te: ఐస్‌లాండిక్

en: Greenlandic
te: గ్రీన్‌లాండిక్

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్
