Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: Custom
ja: カスタム

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Bulgarian
ja: ブルガリア語

en: Croatian
ja: クロアチア語

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Reservation
ja: 予約

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Estonian
ja: エストニア語

en: Icelandic
ja: アイスランド語

en: Greenlandic
ja: グリーンランド語

en: Slovenian
ja: スロヴェニア語
