Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search box
sv: Sökruta

en: Custom
sv: Anpassad

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Reservation
sv: Bokning

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Greenlandic
sv: Grönländska

en: Slovenian
sv: Slovenska
