Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search box
ta: தேடுதல் பெட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Croatian
ta: குரோசியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Icelandic
ta: ஐஸ்லாந்தியர்

en: Greenlandic
ta: கிரீன்லாண்டிக்

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்
