Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search box
am: የመፈለጊያ ሳጥን

en: Custom
am: ብጁ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Bulgarian
am: ቡልጋሪያኛ

en: Croatian
am: ክሮሽያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Estonian
am: እስቶንይንኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ

en: Greenlandic
am: ግሪንላንድኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ
