Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Custom
jv: Kostum

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Croatian
jv: Kroasia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Catalan
jv: Katalunya
