Planyo online reservation system module (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search box
sl: Iskalnik

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
