Plasmic (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Other
af: Ander
