Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Mode
ar: النمط

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Other
ar: آخر
