Plasmic (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Mode
bn: মোড
