Plasmic (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Other
bo: གཞན
