Plasmic (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno
