Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Other
ca: Altres
