Plasmic (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Mode
cs: Režim

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Other
cs: Jiné
