Plasmic (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Mode
cy: Modd

en: Other
cy: Arall
