Plasmic (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Preview
de: Vorschau

en: View
de: Ansicht

en: Published
de: Veröffentlicht

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Mode
de: Modus

en: Textfield
de: Textfeld

en: Other
de: Weitere

en: Add more
de: Weitere hinzufügen

en: Project ID
de: Projekt-ID
