Plasmic (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Mode
el: Τρόπος

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Other
el: Άλλο
