Plasmic (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Preview
es: Vista previa

en: View
es: Ver

en: Published
es: Publicado

en: URL alias
es: Alias de URL

en: Mode
es: Modo

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Other
es: Otro(s)

en: Add more
es: Añadir más
