Plasmic (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Kuva

en: Published
et: Avaldatud

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Mode
et: Viis

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Other
et: Muu
