Plasmic (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Published
fil: Inilathala
