Plasmic (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Published
gl: Publicado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Mode
gl: Modo

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Other
gl: Outro
