Plasmic (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: URL alias
hi: यूआरएल उपनाम

en: Mode
hi: प्रकार

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Other
hi: अन्य
