Plasmic (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Mode
hu: Mód

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Other
hu: Egyéb

en: Add more
hu: Hozzáadás
