Plasmic (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Mode
is: Hamur
