Plasmic (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Other
jv: Liyané
