Plasmic (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Mode
km: របៀប​

en: Other
km: ផ្សេងៗ
