Plasmic (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ
