Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر
