Plasmic (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित
