Plasmic (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား
