Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Mode
ne: प्रकार
