Plasmic (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Published
nn: Publisert

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre
