Plasmic (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Mode
oc: Mòde

en: Other
oc: Autre

en: Add more
oc: Rapondre

en: Project ID
oc: Id del projècte
