Plasmic (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
