Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Other
ps: نور
