Plasmic (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: View
pt: Mostrar

en: Published
pt: Publicado

en: URL alias
pt: URL alternativo

en: Mode
pt: Modo

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Other
pt: Outro
