Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afișează

en: Published
ro: Publicat

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Mode
ro: Mod

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Other
ro: Altele

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
