Plasmic (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Mode
sl: Način
