Plasmic (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Other
sq: Tjetër
