Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
