Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Mode
ta: முறை

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Other
ta: மற்றவை
