Plasmic (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Mode
ug: مودېل

en: Other
ug: باشقا
