Plasmic (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: Published
uk: Опубліковано

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Mode
uk: Режим

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Other
uk: Інше

en: Add more
uk: Додати ще

en: Project ID
uk: ID проєкту
