Plasmic (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Mode
vi: Chế độ

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Other
vi: Khác
